Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Vírus ami képeket lop?

Vírus ami képeket lop?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem , hogy lehetséges-e hogy egy vírus ami a gépemen volt ellophatta-e a képeket is a gépemről? Ugyanis több felhasználómba beléptek (Battle.net) és reklámoztak róla, szóval a jelszavaim el lettek lopva, de se a Spybot, sem az Avast nem jelzett ki semmit, csak 2 db Adwaret ami a gépemen volt.. Voltak nagyon "érzékeny" képek a barátnőmről a gépemen, de körübelül csak 10 percig a gépemen.. Lehetéges, hogy annyi idő alatt ellopta volna azokat is egy hacker/vírus? Feltöltené esetleg? Meg lehetne őket találni egyáltalán? Vagy enny idő ehhez kis sávszélességű interneten nem lehetséges? Segítsetek kérlek, hogy ilyen esetekben erre is utaznak-e vagy célpont egy átlag ember lehet-e vagy sem! Köszi a válaszokat előre is :)

2015. szept. 20. 20:29
 1/3 anonim ***** válasza:

A rossz hír: nem tudlak megnyugtatni, egy átlagember is lehet célpont. Egy hacker akármit csinálhatott a gépen, és te nem tudhatod, hogy ki volt az. De viszonylag ritkán érdekli őket ilyesmi, kivéve, ha ez a cél.


A jó hír az, hogy ha felöltötte az Internetre, akkor némi szerencsével megtalálhatod a képeket, és jogi úton elérheted, hogy levegyék őket. De az Internet nem felejt.

2015. szept. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

99.9% hogy nem fertek hozza a kepeidhez, es ennel is valoszinubb hogy soha nem latod viszont mashol.


Kiveve ha Emma Watson a baratnod, mert az o kepeivel ujabb fappenning tortenne.

2015. szept. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát ezért se tölts fel ilyen képket netes számítógépre, se okostelefonra, mert ezek aztán bárhol, bármikor felbukkanhatnak a neten. Majd hírdetik a barátnőd képével a prostikat, ezt még ismert emberek képeivel is megteszik.
2015. szept. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!