Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » +18-as hirdetések blokkolása...

+18-as hirdetések blokkolása - hogyan?

Figyelt kérdés

A lányom laptopján (Ubuntu+firefox) egy weboldalon google hirdetésként erotikus masszázs oldal hirdetése jelent meg (magyar oldal).

Hogy tudom ezt blokkolni?

Ha ilyen jelenik meg, akkor ez azt jelenti, hogy ilyeneket nézett?



2015. aug. 21. 20:49
 1/10 belapus ***** válasza:

Nem föltétlen.Jelentheti azt is, hogy egy olyan képre linkre kattintott, amely "mögé" egy reklámprogram volt elrejtve.


[link]

2015. aug. 21. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

adblock plus

noscript

ghostery

ezek firefox kiegészítők ezeket telepítsd fel a böngészőbe

kicsit így körülményes ugyan a böngészés mert a noscriptben engedélyezni kell sokszor a meglátogatott oldalt de blokkol sok reklámot meg kártevőt

2015. aug. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Opendns family filter (vagy hasonlo szűrő) elsosorban, a laptopra de az otthoni ruterre is ha van. Plussz ABP+ a laptopra.
2015. aug. 22. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
adblock/ghostery
2015. aug. 22. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tippeket.

Igazából nem akartam blokkolni mindent, csak a potencianövelős, erotikusmasszázsos hirdetéseket, de gondolom azt külön nem lehet.

2015. aug. 22. 09:38
 6/10 anonim ***** válasza:
fehér listát állíthatsz bennük,de jobb az ha az összeset blokkolod mert visszafogja a net sebességet
2015. aug. 22. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Trevor. ***** válasza:
uBlock Origin/Adblock Plus. Bár inkább ABP, az mindent blokkol. Én nem bírnék reklámokkal netezni.
2015. aug. 22. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A google látja a gépedet hogy miket nézegdtsz, tárolja az infornációt és legközelebb olyan reklámokat dob be ami az érdekeltségi körödben van. Ha nem blokkolod az összes reklámot akkor nehéz csak ezeket kiszűrni, hisz pont ezeket szereted nézni (a google szerint).
2015. aug. 23. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
mihaly reg: pont ez jutott eszembe, miért ilyen hirdetés jelenik meg? nem az én gépem, hanem a lányomé, csak ő használja.
2015. aug. 23. 22:42
 10/10 anonim ***** válasza:
Egyrészt a sütik (cookies) tárolják az információt a gépről látogatott oldalakrol,, másrészt ha gmail be van jelentkezve azon a gépen akkor a google az akkontra tárolja az infót, ilyen esetben ha ugyanazzal a gmailel bejelentkezel egy másik gépen akkor oda id ugyanazokat a reklámokat küldi. A sütivel tárolt adatok csak azon a gépen érvényesek.
2015. aug. 23. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!