Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Mi lehet ez a 2 db idegen...

Mi lehet ez a 2 db idegen nevű mappa a gépemen?

Figyelt kérdés

Az egyiknek a neve: e204cb30faeadd8fbecf23

A másiké: 7af971af5ac0f495a6d3a4

S mindkettőn belül van még 1-1 MPSigStub nevű fájl, amit egyiket sem lehet megnyitni, mert azt írja nincs hozzáférés... Ez azóta van a gépemen, amióta egyszer elvittem a laptopomat a páromhoz, aki informatika tanár... Szerintetek hogy került ez rá a gépemre? Már arra is gondoltam, h valami kémprogram lehet, de ötletem sincs ki tehette rá, mert párom azt mondta nem ő volt... Ti találkoztatok már ilyen nevű mappákkal és fájlokkal? Előre is köszi az infót!


29/N



2015. aug. 12. 23:10
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A Microsoft víruskeresőjének és/vagy frissítéseinek mappája.
2015. aug. 12. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
51%

Mi a kiterjesztése?

Ezek nem lehetnek kémprogramok..

2015. aug. 12. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Windows frissítés ideiglenes mappái, nem kell tőle megijedni.
2015. aug. 13. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Akkor jó! Köszi! Kitörölni sem szabad akkor őket, ugye?
2015. aug. 13. 20:58
 5/7 A kérdező kommentje:

Kiterjesztése .exe fájl - Alkalmazás - ez van odaírva.

Egyébként valahogy rákerült egy érintő billentyűzet is a laptomomra nevezetesen a tálcára, de azt sem én tettem rá. Akkor meg hogyan került fel rá...?

2015. aug. 13. 21:00
 6/7 anonim ***** válasza:

Windows Update-et csekkold le, biztos félbemaradt egy frissítés, azért maradt meg az ideiglenes mappa.

Startmenü -> könnyű kezelés -> képernyőbillentyűzet, ezt a programot alapból tartalmazza a Windows, ki lehet kapcsolni.

2015. aug. 13. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi! Az Update-ot hol találom meg? Egyébként való igaz, félbemaradt egy frissítés, mert ha a mobilnetemhez nem nyúlok hozzá 10 percig, akkor kikapcsolja magát, és emiatt maradt abba a frissítés... A kis zászlónál is jelzi ezt a tálcán, de akkor így már tudom, h a fura nevű mappák is ezt mutatják. Már csak az a kérdés, h mi lenne, h kitörölném ezeket? Amúgy meg épp az előbb indítottam el ismét a frissítést... :)
2015. aug. 13. 21:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!