Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Windows 10 vírusirtó?

Windows 10 vírusirtó?

Figyelt kérdés
Most raktam át a win 7-et, win 10-re, és eddig microsoft security-t használtam, de ez most nincs fent a win 10-en, milyen virusirtót szerezzek ? vagy ti mit tanácsoltok?
2015. aug. 6. 18:38
 1/7 anonim ***** válasza:
A Windows 10 tartalmazza a Windows Defender programot, ez egy átnevezett Microsoft Security Essentials.
2015. aug. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ, megnyugodtam :)
2015. aug. 6. 18:54
 3/7 anonim ***** válasza:
annyira ne legyél nyugodt ilyen szintű védelemmel :)
2015. aug. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ESET Smart Security-t, vagy az AVAST Free-t ajánlom, mellé Malwarebytes Anti-Malware, vagy Hitman PRO!
2015. aug. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
AVG-t is próbáltam, az is bejött, de nekem a Windows Defenderrel se volt bajom. :D
2015. aug. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Esetleg töltsek le még +ba egy avastot?
2015. aug. 6. 20:13
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem jó!

2 vírusírtó (pl.: AVAST + Avira) nem lehet a rendszereden, mert a két vírusírtó bezavarhat, nem működnek megfelelően.

De ha fel is telepítesz mellé egy másikat, akkor a telepítésben lévő program figyelmeztet, hogy töröld a rendszeredről a jelenlegi programot!

Vírusírtó + Malware kergető ajánlott.

2015. aug. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!