Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Milyen programmal tegyek...

Milyen programmal tegyek jelszót egy mappára? (tudom, már volt-lent több)

Figyelt kérdés

Tehát.

Le szeretnék "védeni" jelszóval egy mappát. Mindenhol a Folder Lock nevű programot ajánlották. Jó is lenne, de nekem olyan kéne, amit meg tudok szerezni teljes verzióba, ingyen is.

Ja, meg láttam olyat is amivel az egészt merevlemezt lehet jelszavazni. De nekem olyan kell amivel lehet CSAK EGY mappát védeni.

Köszönöm előre is! :)


2010. febr. 25. 17:28
 1/4 anonim ***** válasza:

1. [link]

2. Tömörítsd be azt a mappát, amit védeni akarsz WinRAR vagy 7Zip progival, és adj meg a megnyitáshoz egy jó kemény jelszót, pl. (y&*T$x/#1hQŁ9§;>)..csak el ne feledd közben, mert a jelszófejtők is elkinlódnak pár hónapig 1 hasonló jelszóval!

2010. febr. 25. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi, de ez nem jó....:S

Meg sem próbáltam, mert XP.

ÉS én nem írtam, de Vistás vagyok.

Nem tudsz esetleg így vmit? Vagy ugyan úgy?

Más ötletek?

fontos lenne!

2010. febr. 25. 22:37
 3/4 anonim ***** válasza:
Vistán is műkszik a becsomagolás, és a csak jelszóhoz kötött megnyitás lehetősége!
2010. febr. 28. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Próbáld ki:

TrueCrypt


[link]

2010. febr. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!