Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Szeretném biztonságban tudni...

Szeretném biztonságban tudni a megírt könyvemet, tudnátok segíteni? Többi lent.

Figyelt kérdés
Könyvet írok és sikeresen levezettem a könyvemet pdf-be és egy csoportba kiszeretném rakni, hogy mások is elolvassák, mert kaptam üzeneteket, hogy mások is elszeretnék olvasni, de mennyi a garantálás arra, hogy nem lopják el vagy költik tovább? Mit tudok ez ellen tenni?

2015. máj. 14. 02:18
 1/6 anonim ***** válasza:
83%
Ha a könyved is hasonlóan van megírva, mint a kérdésed, akkor ne aggódj, nem fogják ellopni.
2015. máj. 14. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Számítástechnikai garancia nincs rá. De meg lehet nehezíteni a dolgukat, egy kicsi nehezítés is elég, hogy a legtöbb egyszerű tolvajt eltántorítsa. Védd le mentés, másolás ellen a pdf-et egy erős, bonyolult jelszóval, hogy csak megnézni lehessen. Ezt is ki lehet játszani a jelszó feltörésével vagy a képmentések betűfelismerésével, de egyikkel sem könnyen. Esetleg rakhatod eleve képként a pdf-be, nem szövegként. Akkor mindenképpen betűfelismerést kell rajta végezni, ha azt akarják, hogy írásban is meglegyen nekik, képben nem elég. Egy kicsit egyedibb, bonyolultabb betűtípus megnehezítheti a betűfelismerést. Persze a begépelés ellen semmi sem véd. De egyébként egyetértek abban, hogy valószínűleg úgysem akarják majd ellopni. De én sem szívesen adnám ki az írásomat ha még terveim lennének vele.
2015. máj. 14. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A kérdező írási stílusából ítélve ez is egy hulladék romantikus történet lesz..
2015. máj. 14. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

1.Biztos unatkozol ezért megbocsátom neked az idióta beszólásodat.

2. Köszi a segítséget ez tényleg jónak tűnik :)

3.Igen romantikus vígjáték lesz, de hát kinek mi az ízlése, ki mit szeret olvasni :)

2015. máj. 14. 16:17
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
De ugye a könyvedben nincsenek helyesírási hibák? Mert a ki szeretném rakni pl. három szóba írandó, mert az igekötő (ki) és az ige (rakni) között van egy harmadik szó is. Nézd át a "könyved" helyesírási szempontból is. Minek teszed ki, inkább könyvkiadót keress neki, vagy egy hozzáértő ember véleményét, és majd csak a jó vélemény után tedd ki. - Persze ellopni így, kiadás előtt, ellophatják.
2015. máj. 15. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Szia persze már átnéztem és, hát igen a helyesírásom nem tökéletes, de van rajta helyesírási javító vagy nem tudom, hogy hívják azt, de van rajta :DD és köszi a választ. :)
2015. máj. 15. 14:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!