Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Ha a szolgáltatótól listázást...

Ha a szolgáltatótól listázást kér az előfizető a látogatott webhelyekről, akkor az milyen formában jelenhet meg?

Figyelt kérdés
Pl ha felhasználók vannak a géphez, akkor külön arra lebontva? Esetleg e-mail levelezést is vissza tud olvasni?
2010. febr. 23. 19:26
 1/8 czibles ***** válasza:

1) szinte biztos vagyok benne, hogy ilyet nem tudsz kérni

2) ha tudnál is kérni akkor sem felhasználókra bontva, hanem egybe az egészet

3) ezen a feltételezett listán max a látogatott webhelyek IPcím listája lenne rajta

4) e-mailokat lehet hogy őrizgetik egy darabig, de nem hinném

2010. febr. 23. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hát szentem a szolgáltatót nemigen érdekli hogy te milyen oldalakat néztél meg, e-mail levelezést meg pláne nem tud visszaolvasni...ezért van hogy jelszót kell megadnod a postafiókodhoz...
2010. febr. 23. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
de mondjuk melóhelyen, ha a főnök lekéri a szolgáltatótól a látogatott webhelyeket. több gép és mindehez több felhasználó van. akkor mi az amit láthat? hogy ki mikor mit nézett, levelezett? előzmény törlése ezt befolyásolja?
2010. febr. 23. 20:10
 4/8 anonim ***** válasza:

azt nem a szolgáltatótól kell lekérni hanem a cég tűzfalának logjairól egy rendszergazdával fogja összesíttetni(nekem is kellett már ilyet csinálnom...)

sz.gépenként lebontva(ip alapján) másodpercre pontosan meg tudja mondani mit látogattál, meddig voltál az oldalon, minden logolva van, hónapokra visszamenőleg(a logoknak fenntartott tárhelytől függően)

2010. febr. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

20:22-es vagyok


Hiába törlöd az előzményeket, ha egyszer felléptél egy webhelyre annak azonnal nyoma van.

2010. febr. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
és a levelezés? gmail? azt is megtudják nézni?
2010. febr. 23. 20:28
 7/8 anonim ***** válasza:
nem, az email-ek tartalmát nem tudják megnézni, a mail szerverről egyedül annyi derül ki mikor volt küldött/fogadott email, milyen címre/címről
2010. febr. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
ip címmel v e-mail címmel?
2010. febr. 24. 17:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!