Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Hogy tüntessem el ezt a...

Selender kérdése:

Hogy tüntessem el ezt a programot és problémát?

Figyelt kérdés

Valamelyik nap letöltöttem egy progot, amivel pdf-ből lehet word-öt konvertálni,de nem működött normálisan, plusz vírusként kezdte el észlelni az Avast-om. Csomószor beriasztott rá. A firefox-om kezdőlapjaként egy mystartsearch nevű hülyeséget állított be, amit nem tudok átállítani a google-re... Ráadásul, ami leginkább zavar, hogy random időközönként megnyílnak mindenféle hülye weboldalak... legyen az böngészős játékok regisztrációs oldala, vagy üzleti kamu dolgok stb.

Pár dolgot le tudtma törölni a gépről a programok telepítése és törlésénél, e van egy mystartsearch nevű dolog, amit nem. Hiába megy az uninstall, mikor a csík a végére ér, leáll az egész. Szóval nem törölhető.

Vkinek ötlet, hogy mit tehetnék?



2015. ápr. 15. 20:38
 1/3 anonim ***** válasza:
2015. ápr. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

nem tudom miért kellet eltüntetni a válaszom, de leírom addig ameddig itt vagyok



hitmanpro, malwarebytes

2015. ápr. 16. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

érdekes... tegnap még láttam őket, és én nem tüntettem el.

Egyébként fél sikert értem el... ez a mystartsearch eltűnt, de még mindig megnyílnak random oldalak... tegnap nem, de ma bekapcsotlam a gépet és már megint.

Köszi az eddigi válaszokat!

2015. ápr. 16. 15:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!