Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » A NewHeur vírus miket művelhet?

A NewHeur vírus miket művelhet?

Figyelt kérdés

Ez az Xfire frissítésben volt, a NOD 32 jelezte, de sok ismerősöm mondta MSN-n, hogy nem vírusos az Xfire mert ők nem vettek észre semmit se.

Akkor most van fenyegetés vagy nincs?


2010. febr. 19. 14:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem az xfire frissítésben volt hanem miközben frissített az xfire-d akkor találta meg a vírusírtó, ha letörölte vagy karanténba rakta akkor nem kell foglalkozni vele.
2010. febr. 19. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nem tudom, de ez minden Nod 32-t használó emberrel megtörtént és miután kitörlöm vagy karanténba helyezem utána nem tudom használni az Xfire-t mert az xfire.exe a vírusos
2010. febr. 19. 20:05
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha értesz hozzá, akkor töröld a Registryből a bejegyzést. Ez benne szokott ragadni. Futtasd le a Ccleanert, jelezni fogja, mi maradt vissza.
2010. febr. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ
2010. febr. 19. 21:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!