Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Melyik a leghatékonyabb...

Melyik a leghatékonyabb telepítést nem igénylő antivírus?

Figyelt kérdés

Olyanra gondolok amelyet frissíteni is lehetne vagy legalább rendszeresen új verzió legyen kiadva.

És persze ha lehetséges ne valami buhera legyen.



2015. márc. 29. 13:09
 1/5 anonim ***** válasza:
nincs telepítést nem igénylő, kis millió kérdés van, csak használd a keresőt és nincs olyan hogy legjobb :D
2015. márc. 29. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. A tapasztalataitokra vagyok kíváncsi. Azzal tisztában vagyok, hogy egyetlen antivírus sem működik 100 százalékosan. Én is évek óta sokat kipróbáltam. Most egy folyamatosan működő antivírus mellé kellene egy kiegészítő megoldás amit USB-ről is lehet indítani. Ezért tettem fel a kérdést. Ilyenből is több van de az emberek tapasztalata érdekel és nem az előre fizetett antivírus elemzések.
2015. márc. 29. 14:17
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

usb-ről lehet indítani? úgy hogy bebootolsz róla, több is van, én ezt ajánlom: [link]

meg a kaspersky-t

rescue cd vagy valami ilyesmi a nevük ezeknek

2015. márc. 29. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 coopper ***** válasza:
100%

Szia.


Off-line virusirtó (amit időről-időre letöltesz a netről) majd futtatod, ilyenek lehetnek pl :


Eset online scanner : [link]

Combofix offline viruskereső : [link]

illetve a Dr.Web CureIt! off-linne virusirtója : [link]


Illetve a #3-as által ajánlott resurce CD-k is ilyen jellegűek, az eltérés annyi, hogy a cd-ről bootolni kell (elvileg tiszta oprendszer), mig az off-line virusirtók mennek a mostani oprendszered alól is, nem kell újrainditrani őket.


Sok sikert.

üdv.

2015. márc. 29. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Ment a kattintás a zöld kezekre.
2015. márc. 29. 14:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!