Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Telepíthetek-e másik vírusirtó...

Domimama kérdése:

Telepíthetek-e másik vírusirtót, mielőtt a régit eltávolítom?

Figyelt kérdés
Ugyanis 19 nap múlva lejár az ingyenes Avast-om license, ajánlgatja itt a fizetőst, és onnan fogva védtelen leszek. Várjam meg, amíg magától leáll, vagy már előtte is feltelepíthetek egy másikat. Az AVG Free jólesz? Ha leáll, el kell távolítanom a programok közül?

2015. márc. 10. 06:36
 1/4 A kérdező kommentje:
Korábban már próbáltam feltelepíteni a legújabb verziójú Avast Free-t, de telepítés közben valahogy beragadt, és azóta sem folytatni nem lehet, sem eltávolítani nem tudom. Folyton újraindítást emleget, de azóta már milliószor újra lett indítva, és mégsem tudom folytatni a telepítést. Ezért nem is merem az ajánlott fizetőst elfogadni. Ez a félig kész azóta ott lóg, mindig felugrik egy nagy ablak, hogy kalóz Avast programom van és védtelen vagyok. Mind amellett a korábbi verzió működik (ami most lefog járni)
2015. márc. 10. 06:44
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha ingyenes, akkor ugyanazt meg tudod újítani, nem csak fizetősre váltani. (Talán nem ingyenes, hanem próbaverzió?)


Ha azért akarsz váltani, mert másik kell, akkor megteheted. Előbb a régit leszedni, aztán feltenni az újat. Ellenkező esetben haza is vághatja a rendszert, és telepítheted újra.


Az AVG jó, az egyik legjobb, és a manapság divatos spyware/adware vírusok ellen is véd. Hátránya akkor van, ha sok kalóz szoftvert használsz, mert jelez azokra is, és macera hozzáadogatni mindent a kivételekhez.

2015. márc. 10. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 karesz01 ***** válasza:

Ha az AVAST-ot akarod továbbra is használni :


Register for your free Avast 1 year license

[link]


Regisztrálj egy évre szóló ingyenes kódot .


---

Ha nem kívánod tovább használni a jelenlegi AVAST vírusirtót.

[link]

2015. márc. 10. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a tanácsokat. Ha másikat tennék fel, attól félek,hogy a köztes időben (amíg már leszedtem a régit és még nincs fent az új) bekaphatok valami vírust.

Régebben volt nekem az AVG, meg is voltam vele elégedve, de aztán egy kék halál után új winchester kellett, új telepítés, és az illető, aki csinálta, az Avast-ot ajánlotta.

2015. márc. 10. 17:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!