Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Vírusos a gépem? SOS

Vírusos a gépem? SOS

Figyelt kérdés
Napok óta nem tudom megnyitni az e-mail fiókomat, a gépről szinte semmit nem tudok törölni még a böngészőmet sem, 90 program található a gépen abból 50 ha nem több teljesen felesleges mégse tudom törölni.. Ha szervizbe viszem mennyibe fog kerülni kb az újratelepítése? Esetleg van otthoni megoldás?
2015. márc. 6. 11:32
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
17%
Persze, hogy otthol! Mi a francnak viszik az emberek szervízbe ilyenek miatt a gépet? Nehogy már szoftveres hibát ne tuddj magad megcsinálni. Ezért fizetnél? Nem kocsi ez, hogy szervízbe kelljen vinni.
2015. márc. 6. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Kösz a semmit.. Ha ennyire okos vagy segíthetnél, hogy mégis mi a francot csináljak..
2015. márc. 6. 11:49
 3/19 anonim ***** válasza:
0%
Hátlepítsd újra a windows-t. Majd utánna használj egy vírus írtót. Azt hittem ez egyértelmű. Ha nem tudod, hogyan kell be írod a google-ba vagy youtubeon is vannak videók amiben 10 ÉVESEK mutatják meg hogy kell. Az évesen van a hangsúly. :)
2015. márc. 6. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
83%

Kedves #1 és #3! Nem hiába léteznek ám szervízek. Nem szüleik mindeki informatikusnak, és ahogy mondjuk te is boltban veszed a kenyeret, pedig nem egy nagy dolog házilag megsütni; ha a tévéd elromlik, azt is tévészerelőhöz viszed, pedig pár forrasztást bárki meg tudna csinálni; ugyanúgy ha valaki nem ért ilyen szinten a gépekhez, akkor szervízbe fogja vinni a gépét.

Célszerűbb is, mert lehet, hogy ő maga elbénázná. Egy komplett újratelepítésbe nem csak az tartozik bele, hogy berakod a Windows telepítő DVD-t, és nyomod a Next-et. Valószínűleg az adatokat is le kell menteni, meg aztán drivereket összevadászni, stb, stb. Aki jártas ebben, az nyilván saját maga fogja csinálni, de aki nem, az vigye szakemberhez.

2015. márc. 6. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Nyilván rohadtul nem értek hozzá ha ide írok, azt hittem a vírusirtó 100%-ban megvéd.. De mindenképp rákeresek azokra a videókra. Ha nem megy max segítséget kérek.
2015. márc. 6. 15:14
 6/19 anonim ***** válasza:
74%

Kedves okoska, mindössze azt a hibát követed el, hogy mindenkit ugyanolyannak képzelsz el, mint te magad. Képzeld, az emberek más és más képességekkel rendelkeznek. Míg te vagy én álmunkból felkeltve is feltelepítünk egy Windowst, addig másnak ez gondot okoz. Más meg máshoz ért, amihez te nem. Ez is az intelligencia egyik ismérve...

Persze, olyannak, aki ezt nem bírja felfogni, hiába magyarázok.

2015. márc. 6. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
83%
A lényeg az egész vitában, hogy PC-problémát orvosolni nagyon nehéz közvetett formában, azaz mi, saját monitorunk előtt aligha tudunk segíteni sajnos...
2015. márc. 6. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
28%

[link]


Youtube keresés: Windows Telepítése

kb 100 találat, videó.


Egy windows telepítés amúgy meg igen is next-next alapon van vagy tovább-tovább. Azért majd formázd le a C particiódat amin a renszer van.


Ha volt antivítus szoftvered akkor ez nem vírus. Letölthetsz egy spybotot, át nézheted vele , de attól független újra kell telepíteni a rendszert. Máskor csak megbízható helyről tölts le. Soha ne csinálj olyat hogy egy olyan programot töltesz le ami majd le tölti neked azt a programot amit eredetileg akartál. Pl chip.eu kerülendő és miden féle driver doc szarság.

2015. márc. 6. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Nod32 8-asom van és a saját oldalukról töltöttem le. Köszönöm a segítő szándékotokat!
2015. márc. 6. 15:35
 10/19 anonim ***** válasza:
19%

# 7

De nem érted HE' hogy hadd tanulja meg?

Attól nincs jobb hogy magad jösz rá ilyen alap dolgokra. Szoftveresen semmit nem tudd elronatni a gépen.

Én se gyakoriztam ilyen dolgokért, de még csak nem is google-ztam. Szép is lenne, majd elküldenél vele szervízbe, hogy sosem tanuljam meg…

2015. márc. 6. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!