Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Miután bekapcsolom a számítógé...

Miután bekapcsolom a számítógépet, kiírja, hogy az egyik lemezen ellenőrizni kell a konzisztenciát. Mit jelent ez?

Figyelt kérdés
Aztán lefutattam az ellenőrzést,és már a vége felé azt írta ki,hogy árván maradt fájl,kb.5 percig.Nem vártam tovább,hanem továbbléptem.Amúgy látszólag nincs gond a gépemmel,minden működik rajta,csak bekapcsoláskor van ez a kiírás.
2008. aug. 23. 13:26
 1/5 anonim ***** válasza:
egyszer (vagy többször) nem szabályosan állt le a géped (most az mindegy, hogy a win fagyott le, vagy te kapcsoltad ki rosszul), ilyenkor van ez. ha egyszer hagyod végigfuni, utána nem fog előjönni megint a következő szabálytalan kikapcsolásig. de egyébként valóban nem okoz semmi gondot a kiirás, ettől még menni fog minden.
2008. aug. 24. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
igen,az meglehet,hogy szabálytalanul kapcsoltam ki,és már lefutattam többször is az ellenőrzést,de kb.5percig kiírta,hogy árván maradt fájl,és aztán ismét újraindítottam,mert nem akarta leellenőrizni végig.
2008. aug. 25. 13:08
 3/5 anonim ***** válasza:
hagyd végigellenőrizni, utána begyorsul már a végefele, legalább nemfog folyton idegesíteni ezzel:)
2008. aug. 26. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ok,köszi,majd megpróbálom még,legfeljebb várok fél napig...tényleg,szerinted,ha fél órát fut,az sok?Vagy annyi kell neki?:)
2008. aug. 26. 20:36
 5/5 A kérdező kommentje:
Végigfutott az ellenőrzés,remélem,már nem jelenik meg.köszi a válaszokat!
2008. aug. 27. 15:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!