Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Facebook üzenet törlése?...

Facebook üzenet törlése? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Facebook üzenetekkel kapcsolatban lenne egy kérdésem. Észrevettem, hogy ismerősöm üzenetét nem lehet megnézni, mivel azt írja ki hogy az az üzenet jelentett tartalom pedig én nem jelentettem, nekem ez azt jelenti hogy akkor valahogy ki lehet törölni az üzenetet a másik fél számára is. A kérdésem már csk az hogy ez hogy lehetséges?

A válaszokat előre is köszönöm szépen



2015. jan. 22. 10:28
 1/6 anonim válasza:
nem lehet
2015. jan. 22. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
én is úgy tudtam, de akkor ez minek köszönhető, hogy én pl mégse látom?
2015. jan. 22. 10:49
 3/6 anonim ***** válasza:

Biztos volt benne egy link, és magát a linket jelentették sokan.

Ilyenkor senki nem látja a facén.

2015. jan. 22. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Néztem más kérdéseket itt, és ott is hasonlót írtak de az egész beszélgetést vissza nézve csak az én válaszaim vannak ott az ő esetében pedig minden "jelentett" tehát nem lehetett minden link. Ezért sem értettem, hogy mi lehet ez
2015. jan. 22. 11:26
 5/6 anonim ***** válasza:

Akkor meg őt jelentették be valami miatt.

A lényeg, hogy a face zárolta, nem pedig az ismerősöd tudta törölni az üzeneteket.

2015. jan. 22. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
értem:) köszönöm szépen az eddigi válaszokat:)
2015. jan. 22. 23:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!