Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Lehet hogy phishing virus van...

Lehet hogy phishing virus van a gépemen?

Figyelt kérdés

Na szóval, arról lenne szó, hogy tf2 n játszodtam, amikor kaptam egy barát-felkérést amit el fogadtam és kaptam egy üzenetet attól az embertőé angolul miszerint vannak eladó cuccai és itt egy kép az inventory-árol, kimásoltam majd megnyitottam és kérdés nélkül letöltött egy fájlt (képernyőkímélő asszem) nem nyitottam meg hanem azonnal letöröltem mert az ilyenekre gyanút fogok.

Letöltöttem az eset smart security 8 at, de az nem talált vírust a gépemen ezért letöröltem, azóta semmi sem történt steamem is ugyan úgy müködik (tegnap történt az eset).

Egy szó mint száz, lehet hogy virusos még a gépem?



2015. jan. 16. 14:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem is volt vírusos. De miért törlöd az ESS-t? Nehogy meg tudja védeni a gépedet véletlen?
2015. jan. 16. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Túlságosan lelassul tölle..
2015. jan. 16. 15:07
 3/4 anonim ***** válasza:
ha nem indítottad el akkor nincsgáz, én már naponta kapok 10-20 ilyet, ignorálni kell, majd hozzászoksz
2015. jan. 17. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, ment a zöld pacsi. :))
2015. jan. 17. 11:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!