Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Ha orvos ismerősöm tudja az...

Ha orvos ismerősöm tudja az adataimat, utána tud nézni, hogy mikor milyen betegségekkel voltam kezelve? Az ingatlanján dolgozok, mint vállalkozó.

Figyelt kérdés
Ezelőtt 15 évvel egy magánéleti krízis miatt komoly pszichiátriai problémáim voltak, nagyot nézne ha megtudná.....

2015. jan. 14. 15:24
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem vagyok orvos (emiatt fogalmam sincs, milyen adatokhoz tud hozzáférni) és a pszihés dolgokhoz sem értek.

Csak azt tudom mondani, hogy az ügyfélkapun keresztül, te meg tudod nézni a betegéletutadat (csak regisztrálni kell + a TAJ számodat kell majd megadnod).

2015. jan. 14. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
az orvos, TAJ szám ismeretében 1993-ig (azóta van digitalizálva) visszamenőleg meg tudja nézni. (úgy ahogy Te is, az Ügyfélkapun belépve és a Beteg-életút menüpontot kiválasztva.)
2015. jan. 14. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha nem a háziorvosod, akkor nem. Ha meg az, akkor úgyis tudja.
2015. jan. 14. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Koplárovics Béci ***** válasza:
A TAJ-számod ismeretében bárki le tudja kérni a kórtörténetedet Ügyfélkapun. Igaz elvileg csak 2000-től.
2015. jan. 14. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Az már régen rossz..:( Köszönöm a válaszokat!
2015. jan. 18. 12:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!