Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Nem enged belépni a tabletom?

Nem enged belépni a tabletom?

Figyelt kérdés
rég elromlott és most megjött szervízből, és már elfelejtettem a mintát amivel felkell oldani, ott volt hogy akkor lépjek be a google fiókkal, na oda a létező 4 google fiókomat mind beirtam jelszóval semmisem történt, még erre elfelejtette felhasználónév és jelszót is megcsináltam, se enged be. Konkrétan akkor nemtudom a tabletomnak milyen fiókja van, és ezt a hard resetet se tudom rajta megcsinálni [ Prestigio pmp5570c duo ] .. Egyéb megoldás?

2014. dec. 22. 19:43
 1/5 A kérdező kommentje:
mellesleg azt a hard resetet próbáltam úgy hogy elsőnek mindenképp kikapcsoltam aztán, bekapcsoló gomb + hang fel, úgy akármeddig tartmo semmise történik, aztán bekapcsológomb + hang le arra bekapcsol, és hiába tartom tovább a hang let se történik semmi.
2014. dec. 22. 20:02
 2/5 HarcosSs válasza:
Alapbol azért nem enged belépni 4 e-mail fiókkal mert csak az adott e-mailoddel tudsz belépni.Azért is mert rohadt könnyű lenne feltörni.Szerintem vidd be egy PC shopba ott értennük kell hozzá.
2014. dec. 27. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Szerintem is vissza kellene menni a számlával ugyanabba a szervízbe ahol a javítás történt. Mi kb. 5x mentünk még vissza javítás után egy laptoppal és nem kellett pluszba fizetni.
2014. dec. 27. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Azért mert nemtudom a tabletom google fiókát visszamehetek oda?
2014. dec. 27. 17:01
 5/5 anonim válasza:
Persze a legrövidebb időn belül keresd fel őket a tablet és a javítási számlával.Beszámolsz, hogy mi volt és most mi van, segítsenek mert ez így használhatatlan.Egyébként ott és akkor kellett volna beüzemelni, amikor átvetted és kifizetted.Most mehetsz vissza.A jó hírére adó szolgáltató nem fog lerázni.Sok sikert!Tudom, hogy nem könnyű megtenni, de muszály lesz.
2014. dec. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!