Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Hogy is van ez a dolog?

Hogy is van ez a dolog?

Figyelt kérdés
Hi!hallottam az olyan programokról vagy nem is tudom minek nevezzem, amiről meglehet figyelni egy számítógépet. Arra lennék kíváncsi, milyen távolságon belül működnek az ilyesmik és hogyan. Élőben tudják nézni mit csinálok ahogy egy iskolában a számtechteremben...? Bocsi, ha hülyén fogalmaztam.
2010. jan. 31. 18:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Ilyen progi sok van és teljesen független a távolságtól,lehetsz 1 km -re vagy 100 km-re is ,mindegy.
2010. jan. 31. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
és azt hogy tudom meg hogy van egy ilyen program a gépemen? :S
2010. jan. 31. 18:42
 3/3 anonim ***** válasza:

Futtass le egy vírusellenőrzést, legyen aktív és jól konfigurált a tűzfal, ha van vezetéknélküli adatátvitel az legyen titkosítva, jelszóval védve.


Léteznek "James Bond" eszközök is, amelyekkel például az elektromos hálózaton is lehallgatható például a gép és a billentyű közötti kommunikáció, ott valóban számít a távolság.


A számítógéphez való fizikai hozzáférés is okozhat problémát, hiszen léteznek kémhardverek, amelyek a gép és a billentyűzet között vannak.

2010. jan. 31. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!