Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Hány helyre ment a Windows...

Hány helyre ment a Windows Live Messenger?

Figyelt kérdés
(Úgy hallottam több helyre is, de én eddig csak 1 helyen találtam meg)
2008. aug. 15. 18:00
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
És azt leszel kedves megosztani velünk, hogy éppen mire vagy kiváncsi? Vagyis, hogy mit ment?
2008. aug. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

:) A beszélgetések mentésére, naplózásra gondoltam. :)

Miért mást is ment? (nem csak a beszélgetéseket?)

2008. aug. 16. 10:15
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem pl mindig ment egy csomó .sqm fájlt is a C: gyökerébe is rejtetten, de fogalmam sincs, hogy mi lehet. (Bár annyira nem is néztem utána)
2008. aug. 16. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ide ment:

c:\Documents and Settings\felhasználónév\Dokumentumok\Naplózott beszélgetések\

Vagy ahova beállítod. Ha van MSN Plus-od is, az is külön tudja menteni a beszélgetéseket, azt is be lehet/kell állítani. De alapból a fenti helyre ment txt vagy html formátumban.

2008. aug. 16. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
kontakt listát is ment, a kis smileyjaidat is menti stb stb stb:D Win+F és keress rá a "@" karakterre. Sok sütit is ki fog hozni, de néhány érdekes msn hez kötődő mappát is:P
2008. aug. 16. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

A "@" karakterre nekem semmit sem talált.:( (lehet valamit nem jól csináltam)

Mit értessz kontakt lista alatt? És milyen érdekes msnhez kötődő mappákra gondolsz? :)

2008. aug. 16. 15:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!