Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » StarForce Protection blokkolva...

StarForce Protection blokkolva van inkompatibilitás miatt, minden indításnál feljön. Hogyan tudnám eltávolítani?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy Vistám van, aztán ez a StarForce Protection (illesz? (!!!) programnak mondja) lejött valami játékkal együtt. Nagyon zavaró, hogy minden indításkor feljön ez az ablak: [link] Tulajdonképpen nem probléma, csak nagyon zavaró. Valami megoldás rá?

2014. nov. 17. 19:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Google-be írd be, hogy "starforce driver download". Töltsd le, telepítsd, és probléma megoldva.
2014. nov. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mint mondtam, EL AKAROM TÁVOLÍTANI, nem drivert letölteni hozzá. Valóban, ez is egy megoldás, de nekem ez a program egyáltalán nem kell. Nem is tudom, hogy mire való, és nem is érdekel igazából.
2014. nov. 17. 19:59
 3/6 anonim ***** válasza:
Vegyél jogtiszta vindózt
2014. nov. 21. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Csakhogy ezzel az a baj, hogy JOGTISZTA, EREDETI, GYÁRI Windowst használok.
2014. nov. 21. 11:58
 5/6 anonim ***** válasza:
Ugyanott, ahol letöltöd, találsz hozzá eltávolító programot. De google keresés arra, hogy "starforce driver cleanup utility" szintén eredményre vezethet. Ha eltávolítod, akkor viszont a játékod nem fog működni.
2014. nov. 21. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ajáték már nincs rajta.
2014. nov. 22. 09:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!