Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Mi a véleményetek az "Advenced...

Mi a véleményetek az "Advenced Cyctem Care Ultimata"programról?

Figyelt kérdés
Ezt a programot telepítettem fel a virus védelemre,de nem igen találkozom vele a különbözö teszteken,vajon megtartsam?
2014. nov. 1. 21:06
 1/4 Gábor_79 ***** válasza:

Az nem vírus írtó, sem malware figyelő. Az többnyire rendszeroptimalizáló, tisztító program. Bár sok funkciója parasztvakítás. Rég használtam, konkrét példát nem tudok, de a különálló "fícsörjeire" gondolok.

Egyébként már-már klasszikusszámba megy nálam az a program, mert az egymást követő 3 verzióját használtam és hibát nem csinált egyszer sem.

Megtarthatod, de ne vírusírtásra!

2014. nov. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

* Advanced System Care Ultimate


Ez nem vírus írtó. Ez egy rendszer optimalizáló program.


Én semmi hasznot nem láttam benne, sőt, még össze is kuszált nálam dolgokat, és eltávolítani is csak macerásan tudtam, úgyhogy én nem használom.

2014. nov. 1. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 belapus ***** válasza:

Az Ultimate-ben a víruskereséshez a BitDefender technológiát használja.

Ettől függetlenül, véleményem szerint inkább csak a rendszerkarbantartó részét érdemes használni.

Vírusvédelemre az alábbiakat javaslom ( egy időben csak egy legyen telepítve ):

Ingyenes vírusirtók:

360 Internet Security,

Ad-Aware Free Antivirus+,

Avast,

AVG,

Avira Free,

Bitdefender Free,

Comodo AV vagy IS - ez utóbbi tűzfalat is tartalmaz,

Microsoft Security Essentials ( Windows 8 esetében már a Defender része ),

Panda Cloud.

Az ESET termékeit ( NOD32 vagy ESS7 - nemsokára már a 8-as verzió ) magazinos kóddal ingyenesen lehet megújítani havonta.Információim szerint a Kaspersky és a G Data is elérhető ilyen módon.

Szintén javasolt a Malwarebytes Anti-Malware.Az ingyenes és a Premium verzió között a legfontosabb különbség az, hogy a Free nem nyújt valósidejű védelmet.Azt mindig utólag, az adatbázis frissítése után tudod lefuttatni.

2014. nov. 2. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nos az "System" de a vírusírtója gyenge, szart sem ér. És nem is ingyenes. Viszont a Comodo az, és 1000szer megbízhatóbb + kevesebbet is zabál. Ha csak vírusírtót akarsz az AV verziót tedd fel, ha tűzfalat is, akkor az SI-t.


Rendszerkarbantartónak maradhat az ASC de ne engedd neki, hogy futtassa magát, sok bosszantó tulajdonsága van, de a dolgát jól elvégzi elvégzi.

2 bosszantó hibája van:

- a túlzott önhirdetés

- és hogy 64 bites rendszeren kitörli az érvényes parancsikonokat is

2014. nov. 5. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!