Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Ha kóddal függetlenítettek...

Dixeinsteins kérdése:

Ha kóddal függetlenítettek egy telefont, ami gsm boltban lett vásárolva, de szolgáltató függő volt, akkor elveszik a garancia?

Figyelt kérdés
A garancialevélben, a vásárlási szerződésben és a készülék dobozán sincs feltüntetve, hogy szolgáltatófüggő lenne a készülék, de az volt. (Gondolom a leírtak alapján ilyen készüléket nem érdemes venni.)

2014. okt. 21. 13:25
 1/4 anonim ***** válasza:
14%
Igen ráadásul büntetik is
2014. okt. 21. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Igen, bármilyen pofátlan dolog de így van.

(mondjuk logikátlan, mert a hűségidő ígyis-úgyis köti az embert hozzájuk. akkor miért nehezítik a dolgom, ha pl egy 2 éves telefonról van szó, 48 hónapos hűségidő lejárt és csak pénzért lehet akkor is és csak személyesen a tulaj. kissé felháborító!)


egyébként mivel boltban vettétek nem közvetlenül a szolgáltatótól így lehet átcsúszik a rostán. nem biztos hogy észreveszik, hogy függetlenítve van (szerintem)

2014. okt. 21. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mondjuk az is reális lenne ha én vásárolok egy mobilt egy szolgáltatótól 0 FT ér és azt 2 éven keresztül használom + fizetem a részleteket/a feltöltési díjat és amikor ezek lejárnak akkor mondjuk függetlené válna egy szolgáltató tol kapott kóddal ha nem vagyok megelégedve vagy egyéb okok



A másik ha meg ki perkálom a teljes összeget akkor meg automatikusan megtörténne a függetlenítés



Persze amig pénz nekik addig ez nekünk csak álom

2014. okt. 21. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Csak az igaz, hogy garanciavesztéssel jár, de nem büntetik. Szervizek is függetlenítenek telefont.
2014. okt. 21. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!