Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Ti milyen programokat használt...

Ti milyen programokat használtok a számítógép biztonsága érdekében?

Figyelt kérdés

Én leírom az én kombómat, légyszi mondjátok el a véleményeteket:


OS: Windows 8.1-et használok ami igaz hogy kalóz de legalább az összes frissítés telepítve van.


Vírusirtó: Avast free antivirust használok amit hetente egyszer lefuttatok (Win defender ki van kapcsolva)


Tűzfal: Comodo Firewall telepítve van, bár valamiért nem akar a Windows-zal együtt indulni és a böngészést is belassította szóval ha valaki tud jobbat ajánljon már egyet.

Egyébként ha ezt használom akkor a windows tűzfalát kikapcsoljam?


Böngészés: Google Chrome-ot használok amibe telepítettem az Add Block Plus-szot. A plus azt jelenti hogy képes blokkolni a malware-eket.


A kérdésem az lenne hogy ez nevezhető-e korrekt védelemnek?


A másik az hogy ezek a programok nem zavarják egymást?

pl. Az avast webvédelem és az adblock plus?



2014. okt. 14. 21:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Én linuxot használok, és iptablest.

Ez egy átlag pc-nek bőven elég.

Ami neked van az is elég, mert nincsenek gondolom szupertitkos dolgaid. De azért azt tudd hogy fél óra alatt törhető lenne a rendszered. 1 tűzfal kell, 2 felesleges. Az avast webvédelem szerintem csak jelzi hogy melyik weboldalt tartja veszélyesnek, de ebben nem vagyok biztos.

2014. okt. 14. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Win7 ESET Smart Security 7 (tuzfal es virusirto).Eredeti. Heti 1x vagy ahogy erzem lefuttatok egy Malwarebytes Free-t.

Frissitesek telepitve,de nem azok fognak megvedeni teged.(Azelott evekig nem is frissitettem a rendszereket...)

Naprakesz mindig a legfrisebb virusirtot kell hasznalni es eredetit ha nem ingyenes. Ingyenesek kozt Avast viszonylag jo vedelem,igaz mar csalodtam benne.. Esszel netez (ne kattints akarmire) es program telepiteseknel es figyelj oda,ne csak vegig nyomogasd a telepitojuket...

2014. okt. 14. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Linuxot használók. :D
2014. okt. 14. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Eset/ Avira/ comodo.

ABP

SuperANtiSpyware

2014. okt. 15. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!