Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Valami Counter Strike Global...

Valami Counter Strike Global Offensive item hack linket tudtok adni?

Figyelt kérdés

Sajnos ma 13:50-kor eltünt az összes a raktáramból amit 1 év alatt összegyüjtöttem, itt a csereajánlat előzménye amit a csereajánlati elozményeknél találtam: okt. 12.

WhiteMamba és te cseréltetek. du. 1:50

–MP9 | Lenyugvó Nap, Dupla Beretta | Vadrózsa, SG 553 | Hullámos Perforált, MP7 | Városi Veszély, PP-Bizon (StatTrak™) | Vízpecsét, MAG-7 | Vihar, Nova | Homokdűne, G3SG1 | Sivatagi Vihar, UMP-45 | Városi DDPAT, Tec-9 | Városi DDPAT, AUG | Elítélt, Nova | Sarki Háló, SCAR-20 | Homok Háló, Galil AR | Zsályapermet, P250 | Északi Erdő, SCAR-20 | Vihar, M249 | Magma, Negev (StatTrak™) | Terep, MAC-10 | Indigó, Five-SeveN | Erdei Éj, Glock-18 | Talajvíz, Lefűrészelt csövű sörétes | Erdei DDPAT, XM1014 | Kék Lucfenyő, SSG 08 | Kék Lucfenyő, FAMAS | Gyarmat, Nova | Sarki Háló, Tec-9 | Homokvihar, P90 | Modul, USP-S | Királykék, Desert Eagle | Saras, MP7 | Katonai Felderítő, MP9 | Vihar, Lefűrészelt csövű sörétes | Zsályapermet, PP-Bizon | Városi Vonalas, MP9 | Zöld Kockás, AWP | Szafari Háló, Gun Monkeys

Ebbe nem birok beletörőni, kérlek valami működő item hacknek a linkjét vagy vmi hacker nevét adjátok meg, előre is köszönöm!



2014. okt. 12. 17:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Ide nem hack kell, hanem értesíteni kell a Valve-et, hogy ellopták a cuccaid.
2014. okt. 12. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Értesítettem de semmi, nyugodtan játszik tovább. Úgyse kapom vissza. Azért kell hack.
2014. okt. 12. 18:01
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem annak kell szólni, aki ellopta, miért adná vissza. A Valve-nek kell, vagyis a Steam supportnak. Amúgy ha te hackelsz, ugyanúgy törölhetik a felhasználód.
2014. okt. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
A Valve-nek szóltam, de semmi, ugyanúgy játszott tovább a srác. De már a cuccaim nem kapom vissza ugyse. Azért kell az Item hack. Kérlek.
2014. okt. 12. 21:17
 5/8 anonim ***** válasza:

VISSZA FOGOD KAPNI A CUCCAID! (Amennyiben tudod bizonyítani hogy lopás történt pl.: ha nem a te gépedről jelentkeztek be).

Amennyiben hacket használsz (item hack) a Steam szervereire kell betörnöd (a program segítségével) ami büntetőjogi következményekkel jár(hat) és a Steam accountod biztos elveszíted. Viszont ha ide: [link] írsz (és vársz 2nap -1hetet) akkor a support segíteni fog.


Egyébként kétlem hogy működő hack létezne vagy ha létezik is miért adnák neked oda (ingyen)... vagy egy hacker (inkább cracker a helyes megnevezés mivel a hacker egy hibásan használt fogalom) miért dolgozna neked ingyen amikor több 100ezres fizetésért dolgoznak.


A cracker (magyar zsargonban: krekker) olyan, a számítástechnikához magas színvonalon értő személy, aki tudását elsősorban a saját céljaira használja fel, visszaél vele, és másokat károsít meg.


A hacker kifejezés alatt olyan számítástechnikai szakembert értünk, aki bizonyos informatikai rendszerek működését a publikus vagy a mindenki számára elérhető szint fölött ismeri.

2014. okt. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Beírom az ellenőrző kódot helyesen, próbálkozok 100-szor de ezt b*assza ki: Nem helyesen írtad be a képi ellenőrző kódot.
2014. okt. 14. 18:37
 7/8 anonim ***** válasza:
Supporthoz létre kell hozni egy új accountot. Ez nem a Steam accountod! Új felhasználó név/kód/email... (lehet ugyan az is). És utána tudsz belépni.
2014. okt. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

A francotokat. Itt a steam supportotok, ezt az üzenetet küldte a steam:

Hello,


Thank you for contacting Steam Support.


Upon investigation, we cannot validate your claim.


Items will not be restored unless we can verify internally that the account was accessed by another user. We cannot restore items based on chat logs or screenshots.


Users are responsible for the security of their Steam accounts and computers, including the safekeeping of login information.


Please see the link below for more information on account security:


Title: Account Security Recommendations

Link: [link]

És nem adják vissza a cuccokat. Szóval kérlek írjátok le hogy most mi a teendő vagy kélek adjatok valami működő trade vagy item hack linkjét. Köszönöm!

2014. okt. 24. 17:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!