Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » "Az Ön Google ellenőrzőkódja...

"Az Ön Google ellenőrzőkódja a következő. " Tegnap kaptam a google-től ilyen tartalmú SMS-t, miért? Nem léptem ki-be, semmi!

Figyelt kérdés

Esetleg valaki más próbálkozott belépni az e-postafiókomba?

Vagy miért küldték?


Légy szíves, segíts! Köszi!



2014. okt. 9. 10:03
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
És tökéletes magyar helyesírással íródott, nem fordítóval készült!
2014. okt. 9. 21:47
 12/19 A kérdező kommentje:
Értem? SMS! Nem e-mail!
2014. okt. 9. 21:49
 13/19 anonim ***** válasza:
2014. okt. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
SMS is lehet spam.
2014. okt. 10. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

Itt megnézhetitek, hogyan néz ki az SMS:

[link]


Szia 13. hozzászóló! Köszi a linket, hasznos szerintem, el is olvastam, de sajnos egyik sem illet rám.


"Íme öt ok, amiért a Google SMS-t küldhet Önnek:"


"Ön nem fér hozzá fiókjához, és szeretné jelszavát visszaállítani"


"Ön regisztrált a kétlépcsős azonosításra"


"Ön éppen fiókot hoz létre, és szeretnénk meggyőződni arról, hogy Ön nem robot"


"Miközben Ön bejelentkezik, szeretnénk meggyőződni arról, hogy valóban Ön az"


"Ön arra kért minket, hogy értesítsük SMS-ben a fiókjával kapcsolatos változásokról"


Hozzáfértem a fiókomhoz. Nem használtam jelszó visszaállítást. Nem regisztráltam kétlépcsős azonosításra. Nem hoztam létre fiókot. Nem bejelentkezés közben kaptam az SMS-t. Nem kértem a Google-t, hogy értesítsenek SMS-ben, ha változások történnek.


:S


Szia 14. hozzászóló!

Írtad: "SMS is lehet spam." Ennek én nem is állítottam ellenkezőjét.

2014. okt. 10. 14:16
 16/19 anonim ***** válasza:
2014. okt. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

Az előző üzenetemben betettem egy linket, azon a telefonomról készült kép található, megnézhetted, hogy milyen a készülékem és azt is, hogy milyen tartalmú az üzenet.


16-os! Szövegértési problémád van?


Az általad megadott linken szereplő cikk szerinted milyen szinten kapcsolódik a kérdésemhez? (Szerintem semmi köze nincs a kérdésemhez.)


Az ominózus készülék: Samsung S5230 [link]


A telefonomon nincs internet, nem érthető ez számodra? Wi-Fi sincs!

Semmit nem telepítettem a telefonomra, amióta csak megvan, körülbelül 4 éve!

Az SMS, amit kaptam, tehát amelyre a kérdésem vonatkozik, nem tartalmaz linket!

(És egyébként még a számítógépen sem használok Google Plust!)

A cikkíró azt is írta, hogy Magyarországon nem bukkant fel az a "vírus", én pedig Magyarországon tartózkodom...


Már azt sem hiszem el, hogy segíteni szeretnél, ha segíteni szeretnél, akkor a kérdésemre válaszolnál.

2014. okt. 11. 09:25
 18/19 anonim válasza:
ez a kérdés régi de leirom. én is kaptam látszólag ok nélkül így egy SMS-t, mivel két lépcsős beleptetést használok. néha ha új gépen jelentkezem be akkor SMS-t kapok néha a telefonomon megjelenik egy Google képernyő amin csak elég ranyomnom hogy igen én akarok belépni. néha viszont megesik hogy se SMS nem jön se ez a képernyő. olyankor máshogyan több megerosito email után tudok belépni. tegnap este akartam belépni és így jártam, nem jött semmi. ma kaptam egy szokásos SMS-t, mint a kérdező de nem jelzett semmit a fiókom hogy bárki be akarna lépni. viszont kiderult, hogy tegnap este telefonon keresett volna valaki, de nem kapcsolódott a hálózathoz a telefonom így az SMS-t sem kaptam meg időben, csak ma. állítólag ha 0-24 be van kapcsolva a telefon egy idő után ledob.
2019. márc. 23. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 Attilaxxxv válasza:

Én os kaptam tegnap ijen sms t.

Nem tudom mire vélni.....

2022. márc. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!