Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Windows 7 hogy lehet?

Windows 7 hogy lehet?

Figyelt kérdés
Windows 7-em van 1 250-es vinyóval,nos szeretem követni hogy mikor hány giga a szabad helyem a vinyón,185volt tegnap és mire bekapcsoltam ma már 187 giga lett rajta,ez hogy lehet??? magától törölt volna valamit a win??? tegnap kitöröltem a windows mappából 1 pár megás programot (SIMS2hundok meg vmi felesleges sims 2 magyarítás) nem értem miért a rendszermappába telepítette,amikor nem volt fontos... csak nem ártottam neki hogy kitöröltem, hogyan tudnék utánnajárni hogy hogy lett +2giga szabad területem???
2010. jan. 22. 10:29
 1/1 anonim ***** válasza:

Örüljneki, igazából lövésem sincs lehet a Win7 már magától törli a Windows/Temp mappa tartalmát (de ez lehet hogy hülyeség csak egy tipp én sem tudom) de nyugodj meg számodra fontos vagy olyan dolgot ami befolyásolja a rendszert biztos nem törölt.

De az is lehet hogy egyszerűen csak nem tud számolni:D

2010. jan. 22. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!