Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » A Finfisher hogy szedi ki pl....

A Finfisher hogy szedi ki pl. a Gmail jelszót az SSL/TLS session-ből?

Figyelt kérdés
[link]
2014. szept. 15. 19:10
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:

Köszi a felvilágosítást.


Secure DNS-t használok, sokáig én is a comodo secure DNS-eit használtam, de belassultak és váltottam a 8.8.8.8 és 8.8.4.4 publikus Google szerverekre, mert azok elég gyorsak.

A jelenlegi szolgáltatómnál amúgy is voltak problémák, ezért is használok publikus DNS-t, nem mintha azokat nem lehetne meghekkelni, de kisebb az esélye mint egy hazait.


A sandbox-szal az a bajom, hogy ha ott futtatok programot, akkor nem tudok például -logikusan- a vágólapról másolni.


Van amikor a comodo magától bevág oda egy programot, minap a cache-ben kotortam korábbi képek után, de nem tudtam miért nem működik. mozilla cache viewer progival. Na pár perc volt mire rájöttem, hogy elkülönítette a comodo. Néha megszivat, mi miért nem működik.


Meg használtam is régen egy sandbox alkalmazást, sárga ikonja volt. Sandboxie volt a neve.

2014. szept. 20. 01:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!