Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Nod32 mellé lehet telepíteni...

Nod32 mellé lehet telepíteni kémprogram eltávolítót (Spybot-S&D vagy Spyware Terminator)?

Figyelt kérdés
Vagy nem is kell mellé ilyen program, mert zavarják egymást? Mert ha Nod32 is tudja akkor nem teszem fel mellé.
2010. jan. 18. 21:52
 1/4 anonim ***** válasza:

zavarni nem zavarják egymást, nekem is fut Spybot a nod32 mellett XP alatt (notesz).

vagy csak szerencsés vagyok, vagy jó kombináció, mert még sosem volt rajta semmi fertőzésem (vagy csak nem tudok róla...)

2010. jan. 19. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
spyware terminator ajánlom nod mellé nekem is az van és tökéletesen müködik :D
2010. jan. 19. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem érdemesebb a nod helyett kasperskyt feltenni és akkor nem fog kelleni spyware írtó, de sp terminatort semmiképp nem ajánlom.
2010. jan. 19. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha normális védelemet akarsz:


Kaspersky vagy Norton vírsuírtó.


Ad-aware, Spybot s&d...


tűzfal: Comodo,Zone - alarm



Utólsó kérdezőnek: Rossz az ha a vírusírtó egyben tűzfal is meg kémprogramírtó is mert 1 adatbázist használ. és lehet hogy ami a kasperskyben nincs benne akkor lehet hogy a spybot s&d bennt van

2010. jan. 20. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!