Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Számítógépet kikapcsoló és...

Számítógépet kikapcsoló és fiókot blokkoló program (? )

Figyelt kérdés
Egy olyan programra lenne szükségem, amelyet rendszergazdagént lehet kezelni Windows 7-en és a megadott felhasználói fiókba X időpont után nem enged bejelentkezni. Használata közben pedig kijelentkezik a felhasználói fiókból, esetleg kikapcsolja a számítógépet. Egyébként 1 db otthoni gépre kellene.

2014. szept. 6. 11:50
 1/10 soccerway ***** válasza:
nincs ilyen.
2014. szept. 6. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hülyeséget ne írj, mert van. Én magam is használtam már ilyet sokkal régebben.
2014. szept. 6. 11:53
 3/10 anonim ***** válasza:
akkor mi a kérdés?
2014. szept. 6. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Leírtam...
2014. szept. 6. 11:54
 5/10 anonim ***** válasza:
dehát te magad írtad, hogy van , mert használtad régen( tehát ha te magad tudsz akkor felesleges a kérdés ) , DE egy újabbra gondolsz, tud-e valaki ?
2014. szept. 6. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Vannak ilyen megoldások.


[link]

Véleményt ne várj, csak rákerestem és az első találatot belinkeltem.

2014. szept. 6. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
amúgy kit kell ennyire "tiltani" a géptől?
2014. szept. 6. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Értelem szerűen akkor nem kérdezném, ha tudnám, melyik program volt az. Igen, új is jól jönne. Bár ha nem találok ilyet egy egyszerű windowsos ütemezéssel is lehet, hogy meg tudom oldani, csak az leállítható parancssorból.
2014. szept. 6. 12:04
 9/10 anonim ***** válasza:

Én is köszönöm a progit...


A kérdezőnek és nekem lehet hogy ugyan az a bajunk, ugyan az a problémánk.. :D nekem a számítógép az én szobámban van mert máshol nincs neki hely, de tesómat egész nyáron hajnal 4-ig itt ette a fene.. ha kihúztam akkor mire elaludtam volna visszanyomta, ha kikapcsoltam majd elzártam a gépet vagy a kábelét akkor mikor elaludtam lenyúlta a kulcsot és ismét ment a gép...:|

2014. szept. 6. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Na, a végére csak-csak érkezett 1-2 értelmes felhasználó is. A 11:59-esnek köszönöm a progit, teszteltem is, a kérdéses felhasználó fiókot pedig lezárta, mert erre az időre tiltottam.
2014. szept. 6. 12:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!