Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Hogy tudok belépni a saját...

Hogy tudok belépni a saját fiókomba?

Figyelt kérdés
Lekódoltam a fiókomat windows 7-ben, (a jelszóban teljesen biztos vagyok, mert előzőleg már használtam, és beléptem vele) de ma akárhányszor próbáltam mindig azt írta ki, hogy helytelen jelszó. A gépen nincs más felhasználó, csak az enyém. Hogyan tudnék bejelentkezni?
2014. aug. 22. 08:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Mindent jól írsz be? Caps Lock ki van kapcsolva? Minden karakter jó méretben (azaz kisbetű vagy nagybetű) írtál be? Esetleg ha számok is vannak, Num Lock be van kapcsolva?


Csak azért kérdezek vissza mert nekem a régi jelszavammal az volt a probléma, hogy mindent nagybetűvel írt, kicsi helyett.

2014. aug. 22. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
igen, caps lock ki van kapcsolva, számot nem tartalmaz, szóval jónak kéne lennie, mégse enged belépni
2014. aug. 22. 12:19
 3/3 coopper ***** válasza:

Szia.


Akkor már csak az valószinű, hogy el volt állitva a billentyűzet nyelve valamilyen más nyelve amikor jelszót változtattál és azért nem megfelelő a jelszavad, nem tudom milyen nyelveket hasynálsz a billentyűzeten (A leggyakrabb csere HU-EN kozött az Z és Y, ha van a jelszavadban Z vagy Y akkor próbáld meg azt hogy mindegyik helyett a másik betűt irod)


Másképp : http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__egyeb-kerdes..


Sok sikert.

Üdv.

2014. aug. 22. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!