Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Segítség! Miért nem akar a...

Segítség! Miért nem akar a Windows az én mappáimba beengedni? Azt írja, hogy nincs hozzáférésem a SAJÁT! Mappámhoz.

Figyelt kérdés

[link]

Amikor a mappára kattintok, az 1-es jön ki, aztán a folytatás után a 2-es. Ezzek a mappák külön meghajtón vannak, aminek a hozzáférését egyszer letiltottam, de akkor is mindenféle hibákat írogatott ki, hogy ez meg az megtagadva, nem végrehajtható, stb, én inkább visszaállítottam a hozzáférhetőséget, akkor uyganazokat a hiba, hiba, megtagadva, anyám kínja szövegeket kaptam, de legalább a meghajtó elérhető lett. Viszont néhány mappa (nem mindegyik) le van tiltva, és még a mappák biztonsági beállításaihoz sincs jogom hozzáférni. Itt van ehhez is a kép. [link]

Én vagyok a rendszergazda. Mit lehet ezzel kezdeni? Remélem ki tudunk valamit okoskodni itt. Addig is előre is köszönöm mindenkinek a választ.


2014. aug. 6. 22:04
 1/2 A kérdező kommentje:
Kikínlódtam a megoldást :) Leírom, hogy csináltam. Szóval bele kell menni a mappa biztonsági beállításaiba, és azon belül a speciális beállításokba. Itt is minden le van tiltva, kivéve a tulajdonos. És ott be kellett állítani magamat, mint tulajdonost, mert nem volt senki beállítva. Szóval ennyi a titok nyitja.
2014. aug. 6. 22:30
 2/2 anonim ***** válasza:
Az az elátkozott szuper-rendszergazdai fiók (Trustedinstaller)! Nálam le van tiltva a BIOS-ban. Eleget bosszantott, valódi kódos Esetem van, nekem ne okoskodjon.
2014. aug. 10. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!