Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Kinek vagy hol kell jelenteni,...

Kinek vagy hol kell jelenteni, ha kapok olyan emaileket, hogy jelszófeltörések, stb?

Figyelt kérdés
Nem szeretnék így járni...
2010. jan. 12. 11:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Na most akkor újra, szépen nyugodtan. Írd le úgyis hogy érteni lehessen.
2010. jan. 12. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Akkor ne töltsd le :)

Nincs olyan, hogy egy jó jelszót feltörnek. Például a pirospacsi elég szar jelszó. Az 1piros2pacsi3 viszont szinte feltörhetetlen...

2010. jan. 12. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekem olyan jelszavaim vannak, hogy X[!%&&@a3!fGFFH

És az összes oldalra más, és fejből tudom, és olyan karaterekből (pontosabban ugyanazokból, egy kevés változtatással) áll mint az előbb leírt.

De én sem értem a kérdést.

2010. jan. 12. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem meg a cib bank írta, hogy lezárolták a számlám és írjam le az adataimat meg a PIN kódomat, mármint e mail-re. Ennyire hülyének nézik az embereket?
2010. jan. 12. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Bocsi, tényleg elég szarul fejeztem ki magam :)

Arról lenne szó, hogy olyan emaileket kapok, amiben egy weboldalt "reklámoznak".

A weboldal tartalma: ,,Hogyan törjük fel a jelszavakat?"

MSN, IWIW, illetve bármilyen jelszó, de ha csak az iwiw-ről lenne szó, akkor se szép dolog és tenni kell ellene.

Én is használok internet bankot, ez az egyik oka. Még idáig nem én voltam az áldozat, de nem is szeretnék az lenni.

Remélem most már érthetőbb :)

Tényleg bocs...

2010. jan. 12. 12:18
 6/8 anonim ***** válasza:
Feltörni ezeket nem lehet, hiába reklámozza magát így egy honlap. Ez az ő idiotizmusukat mutatja maximum, bár biztos van pár hülye aki elhiszi és regisztrál. Akkor meg már sikeres marketing fogás. Bejelenteni nem tudom hol tudnád, írj az iWiW-nek és ha érdemesnek találják, akkor a körmükre néznek.
2010. jan. 12. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2010. jan. 12. 23:14
 8/8 A kérdező kommentje:
Viszont a kérdésemre senki sem adott kielégítő választ.
2010. jan. 14. 06:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!