Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Ha ebay-ről rendelek telefont...

Ha ebay-ről rendelek telefont akkor mennyi plusz költséggel kell kb számolnom?

Figyelt kérdés
Fel van tüntetve az ár, és a szállítási költség is, de valami áfát is kell fizetni, azt hallottam, tehát akkor még + 27% áfa. Vagy nem? Fogalmam sincs, segítsetek! :)
2014. júl. 14. 10:33
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Így van. Ha jól tudom, akkor 15.000 vagy 20.000Ft fölött rádobják a +27% áfát pluszba.

Most már nem lehet annyival kijátszani ezt, hogy ráragasztanak a dobozra egy "gift" matricát.

2014. júl. 14. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Borra válasza:
Figyelj oda hogy az eu-ból vagy eu-n kívűlről rendelsz mert akkor még lesz plusz meglepetés fizetni való ha nem eu-n belűlről rendelsz..de ez le van írva ott is!
2014. júl. 26. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

En most rendeltem RAM-ot 10 ezerert Kinabol. Mivel nemzeti postaval jott. 2 het utan megerkezett es a postas csak belokte a ladaba.


Ugyanigy Kinabol rendeltem egy 128 GB SSD merevlemezt. Nagyjabol 17 ezerert. Meg sem allitottak. Pedig mindkettore rairtak, hogy micsoda es mennyit er. Magyar Posta, lol!


Egyszer Kinabol rendeltem szerintem DPD-vel egy Arduino keszletet. Csak azert, hogy gyorsan ideerjen. Kepzelheted, amikor a DPD elkezdte a toszakodast mind a 100 darabbal egyenkent, hogy a nemzetkozi kodbesorolas szerint hova tartozik. Hetekig ordibaltunk egymasra.


Az EU-bol erdemesebb rendelni, mert gyorsabb es nincs eztra ado semmin. Angliabol gyrosan megjon minden, mint Nemetorszagbol.


Csak lassu hazhozszallitassal rendelj Kinabol, igy csak a Magyar Posta jatszik vele. Ok pedig tosznak mindenre, lol.

2014. júl. 27. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!