Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Hogyan tudom a böngészőből...

Hogyan tudom a böngészőből kitörölni a felkeresett oldalakat, mert ha vissza állítom az adatvédelemnél a pipát, a beütött betűnél újra előjön ahol már jártam?

Figyelt kérdés
Tehát,nem azt kérdezem, hogy előzmények törlése, beállítások, adatvédelem stb...mert addig minden oké,amíg kiiktatom a szolgáltatást, viszont így minden újra be kell írnom. Ez sem jó megoldás. Aki tud, segítsen, köszönöm

2014. jún. 15. 14:25
 1/5 anonim ***** válasza:
A dolog nem fog menni. Ahhoz, hogy ne kelljen mindent újra beírni, kellenek az előzmények. Ebből találja ki a böngésző, hogy vajon mire gondolhatsz.
2014. jún. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Értem
2014. jún. 15. 15:25
 3/5 anonim ***** válasza:
Illetve... ha könyvjelzőződ az oldalakat, de nincsenek előzmények, akkor kiegészíti ugyanúgy, csak a könyvjelzőkből és nem az előzményekből.
2014. jún. 15. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Hátha ebben is tudsz tanácsot adni. A face oldal feltörése miatt panaszkodott valaki, annak kapcsán írtam egy kommentet. Átküldöm, ha van ötleted, kérlek írd meg, hogyan tudom megszüntetni a régi oldalamat, amit nem használok, belépni nem tudok:

"....valaki segítene "feltörni" a saját halott face oldalamat. Akkoriban variáltam sok mindenen, aztán úgy belegabalyodtam, hogy már a jelszót sem tudom, de az emailem is más.Az újat használom, viszont bánatomra látható vagyok nem élő lapon. A face sem segített. Régóta feladtam." ha nem lehet, az a válasz is válasz, így előre kösz

2014. jún. 15. 15:35
 5/5 A kérdező kommentje:
hűűű, most, hogy újra felvetődött nálam a téma, valahogy sikerült. megkaptam a kódot, az új jelszót, és 2 hét múlva ez nem lesz. Sajna, van még egy...azt már végképp nem tudom. Nem írtam le az akkori emailemet :(
2014. jún. 15. 15:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!