Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Ingyenes, könnyen kezelhető,...

Ingyenes, könnyen kezelhető, Magyar vírusirtót keresek! (? )

Figyelt kérdés

2014. jún. 4. 12:38
 1/10 anonim ***** válasza:
Miért fontos, hogy magyar legyen? Magyarok ritkán csinálnak szoftvert, legalábbis ismertebbet. Magyar vírusirtót pl. egyet se ismerek.
2014. jún. 4. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
úgy értem magyar nyelvű legyen!
2014. jún. 4. 14:19
 3/10 anonim ***** válasza:
Akkor azt tessék írni! Minden általánosan ismert vírusirtóban van magyar fordítás tudomásom szerint. Ilyen alapon tök mindegy, melyiket választod.
2014. jún. 4. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Pl.: Avast Free.. Ingyenesek közt legkiemelkedőbb védelem és magyar nyelven is elérhető. [link]

Én személy szerint ESET Smart Security-t ajánlanám,magazinos kóddal,nekem jobban bevált.

2014. jún. 4. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
ESET cég ugyan nem magyar, de az ESET gyártmányokat Magyarországon a Sicontact Kft. értékesíti, az összes elérhető magyarul. [link]
2014. jún. 5. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A Microsoft Security Essentials-t próbáltad? nekem bevált...
2014. jún. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Microsoft Security Essentials nevu "virusirtot" manapsag jozan ember nem ajanlja.Reg leszerepelt,harmat gyenge ,ami sok embernek nem elegendo vedelem!


Ingyenesben Avast Free ami erosebb vedelem meg es magyar nyelven elerheto.

2014. jún. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én a Comodo Firewall+Antivirust ajánlom, nekem bevált, van benne magyar nyelv (a telepítés után lehet átállítani) gyakorlatilag, ami egy kicsit is gyanús azt rögtön megfogja. A tűzfalat lehet egyedi házirendre tenni, bár ez nehezíti a kezelést, de csak az megy fel a netre aminek megengeded.
2014. jún. 6. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ezek is tudnak magyarul, letöltés után átállítható és osztrák. De 30 nap után fizetős. [link]
2014. jún. 6. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Avast Free-re esett a választás,eddig bevált!
2014. jún. 7. 23:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!