Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Ez most mi lehetett Skype-on?

Ez most mi lehetett Skype-on?

Figyelt kérdés

Felvett valami idegen... visszaigazoltam, rámírt 10óra után.

Angolul, én is tudok angolul így beszélgettünk, de nagyon gyanús volt hogy nem ember, inkább bot. Írt elég 'pikáns' dolgokat is xD Aztán belinkelte ezt: [link]

Akkor ez most spam bot volt?

Néha jól válaszolt a kérdéseimre, néha meg látszott a válaszain hogy itt valami nem okés...


A kérdésem, kaphattam vírust az oldalról?


2014. máj. 25. 23:16
 1/3 anonim ***** válasza:
tiltsd le és csinálj egy teljes viruskeresést
2014. máj. 25. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Miért jelölted vissza? Egy vadidegent. Tiltsd le és egy víruskeresés legalább két vírusirtóval. Lehet online is. De ismeretlentől kapott tök ismeretlen oldalt nem nyitogatunk. Ez alapszabály!
2014. máj. 25. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Tudom, nem is rákattintani akartam hanem google-ba bemásolni hátha ad ki rá valamit hogy vírusos oldal vagy ilyesmi.


Amúgy [link] on bescanneltem az oldalt, ott biztonságosnak írja. Persze letiltottam, és átnézem a gépet vírusirtóval.

2014. máj. 25. 23:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!