Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Hogyan lehetne jelszóval...

Hogyan lehetne jelszóval levédeni egy fájlt hogy ne tudják megnyitni csak én?

Figyelt kérdés
2009. dec. 26. 13:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
hát először csinálj egy tömörített mappát, és tedd át oda a fájlt. és tegyél rá jelszót. a tömörített mappára, jobb gomb/és ott van h jelszóval védés..
2009. dec. 26. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
bocs de én ezt már tudtam de azért kössz én olyanra gondoltam hogy a fájlt lezárom aztán a meg akarom nyitni beírom a jelszót és azonnal megynyilik a fájl kép film zene játék stb...úgy hogy nem kell kibontani meg ilyesmi
2009. dec. 26. 14:28
 3/13 anonim ***** válasza:
már vagy ötször belinkeltem ide...:D [link] letöltöd és azt kódolsz le amit akarsz. jó titkolózást...
2009. dec. 26. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

huhhh bocs a tudatlanságomért. igaz hogy a winrar-al lelehet titkosítani egy fájlt de úgy hogy:

1. csinálsz valahova egy új winrar archívumot

2. megnyitod az új winrar archívumot és felül a hozzáadás fülre kattintasz

3. kiválasztod a hozzáadandó fájlt de nem katt. még az ok-ra

4. rálépsz a fejlett fülre megkeresed hogy jelszó beállítás beírsz egy tetszőleges jelszót ( ha azt akarod hogy a fájl nevét se lássák akkor bejelölöd a fájlnevek titkosítása-t) és ok, ok és vársz és készen is van.


Ott is meglehet nyitni a fájlt most már rájöttem kössz

2009. dec. 26. 15:25
 5/13 anonim ***** válasza:
64%

Olyan, ami fájlrendszer-szinten levéd egy fájlt jelszóval, nincs. Vannak bizonyos segédprogramok, amik viszont általában könnyen megkerülhetőek.

Jobb megoldás, ha használjuk a Windows ezen célra kifejlesztett technológiáját: hozz létre mindenkinek felhasználói fiókot, oda már csak jelszóval lehet belépni. Fájlrendszer-szinten szabályozható, hogy az egyes mappákhoz és fájlokhoz kinek milyen joga legyen. Nem mindenféle csiribiri programmal kéne ügyeskedni, csak ki kéne használnia rendszer lehetőségeit. :)

2009. dec. 26. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
hallotam már ilyesmiröl hogyan kell?
2009. dec. 26. 23:27
 7/13 anonim válasza:

Próbálkozz a Hide Folders programmal.

Nekem is olyan van a gépen, és tudok választani, hogy a mappám látható legyen-e vagy sem, így csak én tudok hozzáférni a saját dolgaimhoz.

2009. dec. 27. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
16:22-es válaszolónak, azt elöbb kerülöm meg, mint a winraros megoldást, max 5 perc. ha winrarba beraksz 1 16 karakteres jelszót... az még 1 zombi hálózatnak is telik 1 kis időbe ^^
2009. dec. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
kössz a válaszokat a winrar-osal oldottam meg de azért kössz a többieknek is
2009. dec. 27. 20:56
 10/13 anonim válasza:

Van egy olyan progi, hogy Folder Lock azt letoltod a netrol

es nagyon egyszeruen lehet kezelni,en is azt hasznalom.

2009. dec. 30. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!