Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Van egy számitogépem és 160gb...

Van egy számitogépem és 160gb vinncseszter van benne ami szinte uj 100%-os, és ezen van a rendszer. Van még egy 750gb-os is csak az nem 100%-os hanem a kondicio 9%-os a teljesitmény 100%-os, hdd sentinel szerint. Tegyem be mellé?

Figyelt kérdés
Ha berakom a 160gb-os mellé a 750gb-osat nem lessz lassu a gépem? Vagy bármi baja lehet a gépnek vagy a 160gb-os vincseszternek? (a 750 gb-osat csak adattárolásra használnám. )
2014. ápr. 19. 09:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Az adatokat mivel nézted? Hdd sentinellel? Én a helyedben a 9%-osat nem használnám.
2014. ápr. 19. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Tengor ***** válasza:
100%
A 9%-osnak a SMART adatait meg lehet nézni?
2014. ápr. 19. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Lajos54 ***** válasza:
Bár ha másik portra (IDE) teszed, elvileg nem lassítja a gép működését, de annyira megbízhatatlan már, hogy inkább el kellene felejteni. Semmi értelme akár csak adatokat menteni rá, bármelyik pillanatban megadhatja magát. Arról nem is beszélve, hogy maga az adatelérés is valószínűleg lassú, bizonytalan lenne.
2014. ápr. 19. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen szerintem is lassitaná.igen hdd sentinellel néztem.köszönöm a segitséget nem fogom használni.
2014. ápr. 19. 14:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!