Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Ha valaki feltöri a Nasa...

Ha valaki feltöri a Nasa biztonsági rendszerét, azt megdícsérik, vagy jól megbüntetik?

Figyelt kérdés
Arra az esetre gondolok, amikor minden előzetes bejelentés, vagy felkérés nélkül törik föl a rendszert. Tudom, hogy a válasz evidens, de egy vita eldöntéséhez lenne szükségem a többiek válaszára. Ha valaki be tudná másolni a BTK-ból az erre vonatkozó törvényeket, azt is megköszönném!
2009. dec. 15. 15:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerinted a BTK-ban van szabályozás a NASA feltörésére? Ezt te sem gondolhatod komolyan... :D
2009. dec. 15. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Zárt számítógépes rendszerbe való behatolásra.
2009. dec. 15. 16:13
 3/5 Jenci ***** válasza:
Ugyan bemásolni nem tudok semmit,de abban biztos vagyok,hogy az illetőt egyrészről megbüntetik,másrészről ajánlatot tesznek neki.
2009. dec. 15. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
az öszes hacker a lábaid elé borulna az fix, de a rendőrség szerintem már nem értékelné enyire pozitívan.
2009. dec. 15. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
És körübelül mennyire nem pozitívan? Hány évvel büntetnek egy ilyet?
2009. dec. 16. 16:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!