Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Az Msn-n kaptam egy Facebooke-...

Az Msn-n kaptam egy Facebooke-ra mutató mutató linket. Települhetett vírus?

Figyelt kérdés
Bejött az oldal de ott már semmire nem kattintottam.Az ismerősöm nem is tudott róla,hogy küldött volna valamit.Letöltöttem egy msn cleanert nem talált semmit.Ugy tudom elég gyakori mostanában ez a Facebookos vírus
2009. dec. 14. 17:42
 1/6 anonim ***** válasza:

mutasd a linket.

facebook nem fog vírust csinálni.

2009. dec. 14. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is kaptam hasonló linket, de nem kattintottam rá, mert a címben volt valami hiba, szóval nem rendesen volt leírva a facebook. Aztán kiderült, hogy az illető akitől kaptam, vírusos, szóval elég valószínű.
2009. dec. 14. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha valaki azzal kezdi a beszélgetést nem kattintok rá. Baromi egyszerű lenne így tenni, de végülis van már jópár "vírusos az msn-em" kérdés. És a vírus megtanult magyarul, hogy az egyszerű netezőt, akiknél nem szokás ám beköszönni mielőtt akarunk valamit, csak durr-bele-bumm, az rá is ugrik. Aztán csodálkozik, hogy feltört MSN, iwiw, stb...
2009. dec. 14. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kapsz egy linket, hogy "nézd meg a képem", és mellette valami link, aminek a neve hasonlít valami ismert odlaléra, de nem teljesen az. Valami facebookphotos.com, ami habár a nevében ott a facebook, de nincs semmi köze hozzá. Egyértelműen valami trójai, kémprogram vagy féreg. (Legyünk annyira szakmailag helyesek, hogy vírus nem lehet, mert az másik futtatható fájlhoz csatolva terjed.)
2009. dec. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Kb annyit ér, mint pl egy chaten vagy MMO-ban beírni, hogy "ha nagy csöcsöket akarsz látni, nyomd meg az alt+f4-et!". Aztán:

x kilépett

y kilépett

z kilépett

w kilépett

:D

2009. dec. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
2009. dec. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!