Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Ez meg milyen vírus? Lehetséges?

Ez meg milyen vírus? Lehetséges?

Figyelt kérdés

Nos kaptam msn-en egy vírust,--> nézd meg ezt a képet: és egy link, megnyitottam, én hülye le is töltöttem és, ha ez nem lenne elég, le is futtattam... Nem esek ilyen hibákba soha, de ez egy lánytól jött, így gondoltam, hogy ő akar mutatni egy képet... Na mindegy, szóval a vírus azt csinálta, hogy lefagyott az msn-en, nem tudtam semmit csinálni az msn-en belül, de a vírus közben küldözgette az ismerőseimnek a már ismert szöveget...

De, ha egy másik msn-en címmel beléptem, akkor azzal nem volt gond! Azt mondták, hogy cseréljem le a jelenlegi jelszavam, és láss csodát! Működött! Ez, hogyan lehetséges? Csak annyit csináltam, hogy jelszót változtattam, és így már semmi gond nincs. Találkozott már valaki ezzel a vírussal?


2009. dec. 14. 14:40
 1/4 anonim válasza:
Egyszer játszottam a gépen lépek ki látom az msn vamit elküldött egy vírust elég fura volt!!
2009. dec. 14. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
XD mintha a haveromat látnám, aki ugyanígy járt, mert hogy csaj küldte és persze akkor meg kell nézni, pedig nem kezdő, és már volt gondja az msn-es trójaiakkal. Szal igen, jelszóváltás, és mindenkinek aki ilyen problémával ír ide az oldalra, javaslom a Malwarebytes nevű trójai írtó profit. Havernak pl. csak az segített. Sztem futtasd le te is, 1 perc a letöltés+telepítés, meg néhány a lefuttatás. Megéri!
2009. dec. 14. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
adok linket: [link]
2009. dec. 14. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Hát igen, mindig a nők visznek minket a bajba :P (gondoljunk csak Ádám és Éva esetére...)

Köszi a segítséget! :)

2009. dec. 14. 19:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!