Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Milyen vírusirtónak tartjátok...

Milyen vírusirtónak tartjátok az Avira Antivir free verzióját és volt-e gondotok vele?

Figyelt kérdés
nekem az avast elkezdett vacakolni és szeretném lecserélni valami ingyenesre de nem tudom melyiket válasszam
2009. dec. 9. 20:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Én nagyon meg vagyok elégedve vele. Fél éve használom és szerencsére minden vírust elkapott.
2009. dec. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2009. dec. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem sose működött rendesen.. Frissítési gondok,nem volt képes rá..Avastot használtam jó pár éve. De már Eset smart security-t.
2009. dec. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 aulac ***** válasza:

Avira-t használok már több éve.

Egyszerű, biztos védelem.

Persze minden vírusirtó/blokkoló csak akkor ér valamit, ha NEM rendszergazdai jogokkal netezik az ember.

Elég biztos módszer, ha használod a Sandboxie progit és az alól használod a netet.

2009. dec. 11. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha figyelembe vesszük az ingyenességét is - korrekt.

Én wines gépekre többnyire Ezt teszem fel. Linux alá meg szükségtelen. Ami jó benne, hogy real-time védelme van.

2009. dec. 11. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi
2009. dec. 12. 09:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!