Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Milyen ingyenes tűzfalat...

Milyen ingyenes tűzfalat érdemes használni és honnan lehet letölteni?

Figyelt kérdés
2009. dec. 9. 14:59
1 2
 1/11 Darklight ***** válasza:
[link] (itt található a ZoneAlarm tűzfal)
2009. dec. 9. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
50%

Nem tudom, milyen az új ZA, de régen nagyon tré volt. P2P programokkal egyáltalán nem tudott mit kezdeni. Aztán próbáltam még az Outpost nevűt, az egy darabig fenn volt nálam, de valamivel az is összeakadt aztán. Akkor váltottam az Ashampoo-ra, amit csak nemrég cseréltem le, mert találtam egy jobbat. Most az Online Armor Free Firewall van fent. Elégedett vagyok vele, innen lehet letölteni: [link] (Vagy máshonnan, a gugli-barát segítségével.) :P


Az Ashampoo is jó volt, de ebben van HIPS figyelés, ami egy igen hasznos funkció, ha ismeretlen programokat töltesz le és indítasz el a gépeden. E mellett nekem van AGV vírusirtó és pár spyware terminator program is.


Ui.: Nem, nincs üldözési mániám, csak informatikus vagyok, tisztában vagyok vele, hogy mik jönnek a gépemre szinte percenként. :D

2009. dec. 9. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Van bőven választék: [link]

És itt a legújabb ZoneAlarm

[link]

2009. dec. 9. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Amióta ESET Smart Security van a gépemen, nincsenek tűzfalas gondjaim, régebben sorra próbálgattam mindet (utoljára a ZoneAlarm Free-t), mindig volt valami, ami bejutott a gépre.
2009. dec. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Tűzfalak minden mennyiségben: [link]
2009. dec. 9. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Hello,


én a Comodo firewallt ajánlom, teljesen ingyenes és talán a legjobb ami elérhető. Ha ingyenes vírusírtót is szeretnél, akkor ez a legjobb választás.

[link]


Azt hiszem ez a teszt meggyözi a Zonealarm használokat is:

[link]



Laz

2009. dec. 11. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
én személy szerint a sygate personal firewall-t használom. teljesen fapados, viszont a portforwardot pont emiatt másodpercek kérdése volt beállítani. alkalmazásonként, sőt szálanként is lehet korlátozni vagy engedni a forgalmat, egy gombnyomással blokkolni, csak sajnos a támogatása már megszünt...
2009. dec. 13. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

Így van, a Comodo a legjobb. És egyéni, otthoni felhasználásra teljesen ingyenes, nincs semmi trükközés!


comodo.com

2009. dec. 15. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Szintén a Comodo mellett voksolok. Próbáltam már ZA-t, Sygate-et is (másokat még nem), nem voltak ezek se rosszak, de a sygate pl. nagyon le tudta kötni az erőforrásokat, ZA meg sokat átengedett (azóta persze lehet jobb). Kb. egy éve Comodo van fenn, és soha semmi gondom nem volt vele, persze picit nem árt érteni angolul, ha pl. megkérdez valamit, hogy ezt meg ezt engedem-e.:)
2009. dec. 16. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
A NOD32-nek van oylan próbaverzijója ami 31 napos ( szal sose jár le mert eredetileg csak 30)
2009. dec. 17. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!