Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Miért nem kapcsol ki a laptopo...

Miért nem kapcsol ki a laptopom? (WIN 8.1)

Figyelt kérdés

Sziasztok.

A problémám az lenne ,hogy nem kapcsol ki a laptopom ,ha leállítom.A képernyő elsötétül ,de a ventilátorok és a ledek tovább működnek.Ez a probléma fellép az alvó állapotnál is csak abban a formában ,hogy nem akar visszakapcsolni.(Mindkét esetben ugyanúgy reagál a gép.)

OP rendszer:

Windows 8.1 Enterprise 64bit

Lapos:

Dell 3537

Rendszernapló a probléma idejében:

[link]


2014. febr. 2. 21:31
 1/6 A kérdező kommentje:
A probléma megoldódott . Ha valaki hasonlót tapasztal akkor csak eszközkezelőbe frissítse a videókártyája driverét.
2014. febr. 2. 22:29
 2/6 anonim válasza:
Ugyan ez a problémám nekem is de a videokártyát nem tudom frissíteni, mert nincs új driver.
2014. febr. 9. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A dell oldaláról leszeded a géphez tatrtozó aktuális drivert és feltelepíted.Ha ez esetleg nem működik akkor az AMD oldalán próbálkozz.Ha netalántán ez se működne próbáld meg eszközkezelőben frissíteni/reinstallálni.
2014. márc. 31. 22:55
 4/6 Adri326 válasza:

Sziasztok!

Nekem is ugyanez a problémám ugyanezzel a géppel és oprendszerrel, de nekem nem oldódott meg a vidikártya frissítéstől. Van még ötletetek, hogy mit csinálhatnék? Előre is köszi! :)

2014. máj. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

[link]


Itt a megoldás.

2014. szept. 17. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Michael Rich válasza:
ugyan ezzel a problémával küszködök én is, az hogy kikapcsolom a gyors rendszerindítás nem oldotta meg a problémát, sőt még be sem akart boot-olni rendesen a rendszer, hiába raktam fel a legfrissebb driver-eket az sem segített, plusz még nekem olyan problémám is van ha hagyom hogy a laptop kikapcsolja a képernyőt egy bizonyos idő után és ha megmozgatom az egeret elvileg be kell hogy kapcsoljon a képernyő, de nem történik semmi... :( le tudnátok irni milyen verzió számú driver-eket használtok ami normálisan működik?
2015. febr. 8. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!