Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Eset Smart Security vagy...

Eset Smart Security vagy Agnitum Outpost Security esetleg NOD32 és Agnitum Network Security?

Figyelt kérdés
Szerintetek ezek közül melyiket használjam vagy melyiket melyikkel?

2014. jan. 26. 12:45
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
ESET Smart Security,erősebb védelem mint az Agnitum termék!
2014. jan. 26. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

és a Kaspersky?


azért gondolkozom a váltáson mert az utóbbi időkben sem töltöttem le több dolgot mint eddig meg más dolgokat, jóformán csak böngészgettem neten és másfél hónapon belül 4x kellett ujratennem teljesen a gépem vírusfertőzés miatt és nem csak a rendszer partíción lévő dolgokat támadták meg...

2014. jan. 26. 14:20
 13/15 A kérdező kommentje:
és ebben volt olyan is hogy a pendriveon lévő windows telepítő is megfertőződött
2014. jan. 26. 14:23
 14/15 anonim ***** válasza:
Kaspersky is fizetős, nem tudom, van-e belőle újságkódos.
2014. jan. 26. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 belapus ***** válasza:
Egy időben csak egy vírusirtó legyen telepítve.Amennyiben hajlandó vagy fizetni érte, a Kasperskyt tartják most az egyik legjobbnak.Ha ingyenes megoldásban gondolkozol ESS 7 ( újságos kóddal ) vagy Avast, AVG, Avira Free, Bitdefender Free, Comodo AV ( vagy IS ), 360 Internet Security.Ezek az utóbbiak mind újság nélkül ingyenesek.
2014. jan. 26. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!