Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Hogy tudnám visszaszerezni?

Hogy tudnám visszaszerezni?

Figyelt kérdés
rég nem használt e-mail címem jelszavát elfelejtettem és nagyon kéne emrt számomra fontos dolgok voltak ott amik többnyire pótolhatatlanok. A jelszó emlékeztető felejtős nem állítottam be semi értelmeset.. Hogyan tudhatnám meg a jelszavam?
2009. nov. 25. 22:24
 1/6 anonim ***** válasza:
68%
Menj el egy cigány jósnőhöz :D. Az ilyen kérdések hatalmasak.
2009. nov. 25. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A legjobb a jelszavakat felírni. Ezen már nem segíthetsz.
2009. nov. 25. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

köszi a gyors válaszokat

1. válaszoló ha nem lenne ilyen kellemetlen még nevetnék is rajta mer jó volt :D :(


2. hát igen mostanába már írogatom meg új e-mail stb. de azért az kéne még...



biztos nincs semmien módja h visszaszerezhessem?

2009. nov. 25. 22:52
 4/6 anonim ***** válasza:
próbáld ki az összes többi helyen használt jelszavadat ide is, illetve azok következetes variánsait...jobb ötletem nincs. Hogy lehetett elfelejteni ha olyan fontos dolgok vannak ott..nem is értem.
2009. nov. 26. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát ha nagyon kell akkor beszélj a szolgáltatóval. Biztos van rá megoldás.
2009. nov. 26. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha azóta nem tetted újra a gépet akkor kérdezd meg olyan ismerősödet aki a számítógép a területe (nem a szétszedés/ összerakás persze:D)

Nem vagyok biztos abban hogy tárolja, de abban igen hogy sokkal több jegyzetet készít a rendszer a rajta végzett műveletekről mint azt egy átlag felhasználó valaha is visszanézne.

2009. nov. 26. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!