Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Hogy tudom megnézni hogy egy...

Hogy tudom megnézni hogy egy IP címet én, mint telenoros ügyfél, megkaphattam-e?

Figyelt kérdés

Felhívtam a telenort, mert a gmail fiókomba olyan IP címről jelentkeztek be, ami nekem egyáltalán nem ismerős, ráadásul olyan időpontban, amikor fizikailag nem tudhattam belépni.

Azt mondta az ügyintéző, hogy ha bediktálom az IP címet se áll módjában megnézni, hogy az én telefonom abban az időpontban megkaphatta-e azt az IP címet. Igazat mond? Van erre más lehetőségem?



2013. dec. 6. 14:07
 1/3 anonim ***** válasza:
A tűzfalad és/vagy a Telenoros hálózatkezelő program naplózza a ip címeket, ott vissza tudod nézni.
2013. dec. 6. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ, telefonról történt a bejelentkezés, a mobilomon is megtudnom nézni a használt IP címeket?

Mert a telenor lehet hogy naplózza, de nem ad ki nekem ilyen információt.

2013. dec. 6. 17:20
 3/3 anonim ***** válasza:
Az ügyfélszolgálatos igazat mondott. Ugyanis a mobiltelefonod éppen aktuális ip címe ( ha mobilinternetet használsz ) akkor ún nem publikus típus. Magad is meggyőződhetsz róla, hogyha megkéred egy ismerősöd, hogy pingelje meg a telefonod ip címét amikor kapcsolódsz az internetre. Nem fog sikerülni.
2013. dec. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!