Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Az lehet, hogy feltörték a...

Az lehet, hogy feltörték a laptopomat?

Figyelt kérdés
Nem igazán értek a számítógépekhez,de többször kijött a laptopomon,hogy engedélyezem-e a távoli vezérlés módot. Természetesen a "nem"-re kattintottam,de ezek után többször megjelent csak a semmiből egy új fiók a laptopon,és az is rendszergazdaként volt feltüntetve. Bár,ennek ellenére sikerült letörölnöm a fiókot,de azóta többször megjelent már,és hiába törlöm le,egy idő megint megjelenik. Mi lehet ez?
2013. nov. 17. 20:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet, egy vírusirtás első körben mindenképpen kellene, ha eddig nem tetted volna meg.
2013. nov. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Csxeba ***** válasza:
Igen ez esélyes :D Figyelj, hogy milyen programoknak engedélyezed a futását, gyanús e-mailekkel tutira ilyen baromságok futnak. Ha már bent van a gépedben akkor sztem a vírusirtás nem segít. Ha nem vagy legalább olyan jó hacker, mint ő, akkor kipurgálni sem tudod a gépedből. Sztem tedd újra a windowst és amíg nem telepíted újra, addig bankba, facebookra meg ilyen jelszavas helyekre ne menj, mert tutira naplózza a billentyűzet-bemenetedet.
2013. nov. 18. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!