Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Ezt ki tudja? Malware-gen-t...

Ezt ki tudja? Malware-gen-t talált a vírus irtom!

Figyelt kérdés
Ha a vírus irtó 1 crack-et vírusosnak titulál az tutira az? Vagy csak a szoftver gyártok védelmében minden crack vírus így ki irtandó?
2009. nov. 17. 19:46
 1/4 anonim ***** válasza:
A krakek majdnem úgy működnek mint egy vírus, szóval jogos lehet ha a vírusirtó jelez arra is.
2009. nov. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A szoftver gyártók érdekében semmiképp nem lesz vírusos.

De ha a crack-et vírusnak találja a gép, valószínűleg az is. Keresgélj neten ugyanolyan crackeket, csak lehetőleg ne vírusosat. Ha nem találsz, lehetséges, hogy a vírusirtód túl fóbiás. Milyen vírusirtót használsz? Nálam a nod32 van most, szerintem egész jó. Régebben avastot használtam. Azzal sem volt sok gond.


Előző hozzászólóval nem igazán értek egyet. A crack fájlok csak annyiból vannak módosítva, hogy a "felesleges" ellenőrzéseket hagyják ki. Nem vírusként működnek.

2009. nov. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Avast használok magas biztonsági szintre állítva.
2009. nov. 17. 19:57
 4/4 A kérdező kommentje:
Félre értettél 19:53 a crack-elendő szoftverek gyártói védelmére gondoltam.Tehát,hogy mindenkép megvedd hivatalosan első sorban a játék gyártókra gondolok.
2009. nov. 17. 20:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!