Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Hogyan töröljem az Avastot?

Hogyan töröljem az Avastot?

Figyelt kérdés
Ha megpróbálom törölni az Avastot innen, hogy (C:\Program Files\ Alwil Sofware) kiírja, hogy nem lehet mert írásvédett vagy használatban van. De nincs használatban és ha megpróbálom megszüntetni az írásvédettséget nem szünteti meg.
2009. nov. 17. 18:00
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Vagy az Avast újra telepíted és úgy installálod a már fentebb leírt módszerékél.Mert sanszos,hogy az előttem szólónak igaza van!
2009. nov. 17. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Bocs elírtam un installálod! Telepítés után.
2009. nov. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Ehez tundák fűzni egy kommentát, hogy rakjam újra a windows-t de ott az Avast-nak az egyik rokona igen előnytelen helyzetbe lenne titulálva.
2009. nov. 17. 19:55
 14/18 anonim ***** válasza:
telepítsd ÚJRA az avast-ot, de UGYANABBA a MAPPÁBA ahol volt (felülírja a régit) utánna szabályosan távolítsd el, valamelyik javasolt eltávolítóval. (jelenleg vszín. az unins...exe fájlod hiányzik)
2009. nov. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Nem kell újrarakni a rendszert...


[link]

2009. nov. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
nem törli le de azért köszi a tanácsokat
2009. nov. 18. 14:43
 17/18 Dennis Sony válasza:

Nekem sikerült letörölnöm: [link]

Letöltöd a törlő programot a linkről, újraindítod csökkentett módban (nyomogasd az F8-at mikor indítod a gépet) és azonnal bedobja az Avast letörlését. Az egész foldert letörli, nehogy más foldert válassz ki! :)

2012. nov. 24. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Nekem bevállt már nincs rajta
2019. máj. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!